Angajam IT Manager

Aplică pentru a lucra într-un mediu inedit, diferit de cel urban, bucurându-te de aer curat și natură. Vei beneficia, de asemenea, de un pachet salarial avantajos și reduceri la activitățile din Edenland Park! Activitatea se desfasoara intr-un parc de aventura.

Daca te regasesti in descrierea de mai jos asteptam CV-ul tau!

DACA DORESTI SA FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA, VEI AVEA URMATOARELE RESPONSABILITATI:
  • Coordoneaza proiectele ce au o componenta IT alocata de la initiere pana la etapele de suport si evaluare post implementare;
  • Identifica resursele necesare pentru fiecare dintre proiecte si negocieaza alocarea acestora;
  • Monitorizeaza continuu indeplinirea activitatilor planificate, fiind in legatura permanenta cu toate resursele interne si externe din proiect. Se concentreaza pe a identifica blocajele si a gasi solutiile pentru depasirea lor;
  • Coordoneaza si cauta furnizori noi pentru proiectele ce au o componenta hardware
  • Coordoneaza mentenanta tuturor echipamentelor hardware (POS, sisteme de supraveghere, ticketing system, terminale mobile) alaturi de furnizorii IT.
  • Imbunătățește solutiile software (CMS; online shop, ticketing system) alaturi de furnizorii IT
  • Planifica in detalii activitatile impreuna cu colaboratorii si este in permanenta interesat de indeplinirea acestora
  • Responsabil pentru fluxul complet de consumabile: evidenta stocuri, plasare comenzi, receptie produse.
  • Experienta in coordonarea de proiecte, in mod special de implementari IT (website-uri, aplicatii mobile, CMS);
  • Constituie avantaj intelegerea proceselor de dezvoltare software si a logicii de baze de date;
  • Bună înțelegere tehnică: capacitatea de a demonstra cunoștințe despre ciclul de viață al dezvoltării software, proiectarea aplicațiilor, integrare și tehnologii de găzduire
  • Abilitatea de a influența discuțiile tehnice/proiectele/arhitecturile
  • Cunoștințe generale solide de utilizare a calculatorului, inclusiv MS Office, aplicații de internet, capacitatea și dorința de a avansa din punct de vedere tehnic
  • Abilitatea de a lucra și de a atinge obiectivele în mod independent, fără monitorizare zilnică alături de manager, în același timp escaladând situațiile problematice către acesta
DESPRE TINE
  • Studii superioare in domeniu;
  • Permis auto;
  • Cunostinte limba engleza scris si vorbit nivel avansat;
  • Abilitati excelente de comunicare si organizare;
  • Seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare, calm;
  • Atentie sporita la detalii;
  • Interesat de nou;
  • Pasionat de tehnologie;
  • Flexibilitate si rezistenta la stres;
  • Dinamism si atentie distributiva;
  • Capacitate de lucru individual si in echipa;
  • Apt din punct de vedere medical;
BENEFICII
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariul 5.000 lei net
  • Spor de vechime in societate
  • Tichete de masa in format electronic – 30 lei/zi
  • Abonament medical dupa perioada de proba
  • Crestere salariala anuala
  • Reducere la serviciile Edenland Park (zona de food si cazare)
  • Gratuitate la activitatile Edenland Park
  • Bonusuri in functie de performante
  • Suport din partea unei echipe prietenoase.

Alaturate-te echipei Edenland completand formularul de mai jos, iar noi te vom contacta pentru mai multe detalii.

ALTE POSTURI!